ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Huggare 9478047
nr 947 8047
Huggare
2 st, längd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 9 mars 2015
kl 20:06:07
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
6
Huggare
Kondition: slitage, skador
nr 947 8047
Huggare
2 st, längd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 1.600 kr |
måndag 9 mars 2015 |